Veletrh FOR SENIOR patří k největším akcím svého druhu v Čechách a rok od roku se neustále rozrůstá. To je také jeden z hlavních důvodů, proč se letos představí nově v atraktivní hale čísle 2, která se nachází hned naproti vchodu do areálu. Novinkou je také umístění pódia s kompletním doprovodným programem přímo v centru dění veletrhu. „Jelikož letos veletrh FOR SENIOR oslaví již deset let, rozhodli jsme se kromě výstavní části rozšířit také doprovodný program. K této příležitosti jsme navázali spolupráci například s televizní stanicí Šlágr nebo s předním českým floristou Pavlem Hruškou, který se nám postará o celý doprovodný program, říká manažerka veletrhu FOR SENIOR Kateřina Dvořáková.

Návštěvníci se letos na veletrhu mohou těšit kromě jiného například na dílnu šikovných rukou, ve které si budou moci vyrobit drobné dárky, či na služby vizážistky. Významná část bude potom věnována sportovnímu vyžití seniorů.  Na veletrhu proběhne 2. ročník Nordic Walking závodu a 2. ročníku turnaje FOR SENIOR Pétanque Cup dvojic ve spolupráci s AKSen a KS Řepy.

Vstupenka na veletrh FOR SENIOR platí také pro souběžně probíhající veletrhy FOR KIDS, FOR PETS a FOR TRAVEL. Více informací o veletrhu, vystavovatelích i doprovodném programu najdete na stránkách www.forsenior.cz .